DJ me famë botërore krah Era Istrefit: Femrat kosovare po sundojnë botën

By

DJ i njohur DIPLO, ka postuar një fotografi në Instagram bashkë me Era Istrefin me të cilën ka një shoqëri shumë të mirë dhe këtë e ka vërtetuar shpesh duke i komentuar dhe duke ndarë imazhe me të.

Sot, në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, artisti shkroi fjalë të mëdha për femrat shqiptare.

“Femrat kosovare po sundojnë botën”, ka shkruar ai nën foton krah Era Istrefit.

Këngëtarja më pas ripostoi fotografinë në Instagramin e saj për t’ju bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që t’i ofrojnë dashuri atij për shkak të mbështetjes së tij ndaj Kosovës.

View this post on Instagram

Kosovan girls taking over the world

A post shared by diplo (@diplo) on

Artikuj të ngjashëm