DJ i njohur shqiptar po bëhet sërish baba (FOTO)

By

DJ i njohur shqiptar, Vik Kraja po bëhet sërish baba.

Lajmin e bukur e ka dhënë bashkëshortja e tij Amanda përmes disa postimeve në Instagram.

Ajo dhe Viki (DJ i Flori Mumajesit), janë në pritje të një vajze.

Nëse nuk e dini, çifti kanë një djalë i cili erdhi në jetë vite më parë.

Urime./Prive.al

View this post on Instagram

🥰

A post shared by amandedako (@amandedako) on

View this post on Instagram

@vikkraja #tbt kur ishim “fresk”

A post shared by amandedako (@amandedako) on

Artikuj të ngjashëm