Diva tregon se a është fitimprurës arti i “drag queen”

By

Rubrika e re e Prive, MyStory sonte solli rrëfimin e dytë, tejet unik.

Drag queen Kosovar “DIVA” në një rrëfim të rrallë për veten foli mbi të qenurit ndryshe e mbi artin që bën.

Ndër të tjerash, Diva tregon se nëse ky art është fitiprurës. Më tej ai tregon edhe përojën e tij personale dhe të bukurat e këtij arti.

Intervistën me Divën, e gjeni të plotë në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm