Diva Adelinë po vjen me projekt të ri: Kjo është videoja paralajmëruese

By

Këngëtarja Adelina Ismaili nesër vjen premierë me videoklipin e saj dhe intervistën ekskluzive për Prive.

Por, para publikimit të këngës më të re, Adelina i ka ‘ngacmuar’ ndjekësit me një video të shkurtër paralajmëruese.

Nesër, këngëtarja lanson këngën e re të titulluar ‘T’iqe’, shkrutesë e ‘Hatixhe’ teksa mbetet të shihet se çka ka përgatitur diva e muzikës.

T’iqe is coming…

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Mos harroni, nga ora 19:00 në Prive! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm