Ditë speciale për Greta Koçin, këngëtarja feston ditëlindjen

By

Sapo ka lansuar këngën e saj të re e cila u pëlqye nga fansat e saj, ndërsa sot ka një ditë speciale.

Këngëtarja e famshme shqiptare Greta Koçi po feston ditëlindjen e saj të 27-të, e rrethuar me një karrierë të suksesshme dhe njerëz që e duan.

Ditëlindjen ia ka uruar e motra, e cila e thekson se Greta është një person i mrekullueshëm sipas saj dhe që e do fort.

E në ditëlindjen e saj edhe vet Greta ka publikuar një imazh të ri në Instagram, ku sigurisht shfaqet e kuruar. /Prive.al

View this post on Instagram

It’s my birthday 😍🎂 💐🥂

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

Artikuj të ngjashëm