Ditë e veçantë në familjen e Valdrin Sahitit

By

Disa javë më parë fitoi epitetin e babait për të parën herë.

Dizejnatori Valdrin Sahiti u bë baba me ardhjen në jetë të Bellas, por gjithë këtë periudhë nuk është se i ka rënë të shijojë rolin e ri për një fakt – vajza dhe Edita kanë qenë në Amerikë.

Pas përfundimit të procedurave mbi marrjen e shtetësisë/pasaportës amerikane ditën e sotme, vajzat pritet të kthehen në Prishtinë.

Ka qenë vetë Sahiti ai që e ka bërë publik një lajm të tillë përmes një fotografie në rrjete sociale.

Ku ka më mirë se gjithë familja e bërë bashkë? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm