Ditë e veçantë në familjen e motrave Mustafa, festë e dyfishtë për këngëtaret

By

Sot ka festë në familjen e madhe të motrave Mustafa, dhe madje të dyfishtë.

Kumria, njëra prej tetë motrave të tyre feston sot ditëlindjen, dhe natyrisht dy motrat më të njohura për popullin shqiptar, Sahidja dhe Safetja e shfrytëzuan këtë ditë për ta uruar atë siç është më së miri.

Por ajo s’është e vetmja që feston ditëlindjen në këtë familje, pasi që edhe nëna e këngëtareve të njohura feston në një ditë me Kumrien.

Motrat kanë publikuar një fotografi të përbashkët nga vendi ku po festonin së bashku ditëlindjet e dy personave të dashur për familjen. /Prive.al

View this post on Instagram

Urime e dashur nene❤️🎂

A post shared by Motrat Mustafa (@motratmustafa_official) on

 

Artikuj të ngjashëm