Ditë e lumtur për familjen e Ermal Mamaqit

By

Dyshja e njohur, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi sot kanë një arsye mjaft të fortë për të festuar.

Kjo pasi pikërisht Ermali feston 35 vjetorin e tij të lindjes.

E në këtë ditë të veçantë për bashkëshortin, urimi i prezantueses së njohur nuk do të mund të mungonte.

“Gjithe bota ne nje foto! Te dua gjithmone e me shume zemer❤#gjithmonebashke #bdayboy ? #behappy”  shkroi Ami në profilin e tij në Instagram. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm