Dita e tij: Butrint Imeri feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë këngëtari

By

Është vetëm 22 vjeç nga sot e tutje, por ka arritur sukses të madh në muzikë duke bërë që emrin e tij ta njohin të gjithë, sidomos vajzat ngase është tejet simpatik e i pashëm.

Butrint Imeri, ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi me një gotë verë në dorë, në shenjë feste për përvjetorin e tij të 22-të të ardhjes në jetë.

“22, por prapë shumë i ri”, ka shkruar Imeri, i cili siç duket nuk po do që këtij numri t’i shtohen vjetët.

Sic ka paralajmëruar edhe Prive, Imeri këtë verë do të sjellë një bashkëpunim me reperin Capital T, dhe bashkimi i këtyre dy emrave, për muzikën shqiptare do të thotë hit! /Prive.al

View this post on Instagram

22, po prap shume i ri 😆🥂

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm