Diss-i i Noizyt, “1 herë e mirë” gati për publikim!

By

Noizy ka disa javë që ka paralajmëruar projektin e tij të ri, “Një herë e mirë”.

Kjo këngë sipas informacioneve të para, do të jetë ‘diss’ për disa reperë.

E tashmë kur projekti është gati, ka mbetur vetëm një kusht tu plotësuar.

Noizy ka shtuar se nëse bëhen 100 mijë komente, do e nxjerr klipin e duke pasur parasysh bazën e fansave, ky projekt mund të dal dhe sonte./Prive.al

Artikuj të ngjashëm