Disa të vërteta dhe të pavërteta për të famshmit shqiptarë (VIDEO)

By

Prive ka nisur sezonin e ri me një rikthim të shtunën që sapo kaloi.

Kësaj radhe, emisioni numër një i showbizit ka shtuar një rubrikë të re e cila nisi me Vjosa Osmanin. Ajo tregoi ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e saj.

Gjithashtu, Prive tregoi disa të vërteta dhe të pavërteta rreth të famshmëve shqiptarë të cilat ju mund t’I ndiqni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm