Disa kombinime se si të dukeni bukur në plazh (FOTO)

By

Ditët e nxehta tashmë janë në mesin tonë dhe koha për pushime ka ardhur.

Për ju që keni vendosur të kaloni disa ditë afër bregdetit dhe nuk keni ende ide se çfarë rrobash të merrni me vete, po ju sjellim disa kombinime të veshjeve me të cilat ju mund të dukeni bukur dhe të ndiheni rehat.

Freskuese dhe të lehta për t’u veshur, këto veshje përpos që janë me stil do t’iu bëjnë edhe të ndiheni rehat nëse jeni duke u relaksuar në rërë ose me një koktej në barin pranë pishinës apo plazhit, transmeton Klankosova.tv.

Artikuj të ngjashëm