Direkt nga dushi: Enca bën video dhe e poston në rrjete sociale

By

‘Kujt po i han’ thotë Enca në këngën e re, dhe këtë po e përdorë shpesh edhe në jetën e përditshme.

Ajo ka treguar se me të vërtetë ‘nuk i han’ dhe bën atë çfarë e ka në mendje.

Sot, këngëtarja bëri një video sapo doli nga dushi dhe e postoi në instastory. Ajo kërcen teksa po e dëgjon këngen e Cardi B me DJ Snake.

Enca mbuloi me dorë thithkat mirëpo një pjesë e gjoksit të saj shihet goxha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm