Diona Fona u duk mahnitëse në këtë skenë, por dëgjojeni çfarë hoqi në xhirime! (VIDEO)

By

Klipi i saj i ri “Bella Vita” është një dashuri e vërtetë!

Në këtë këngë dashurie, këngëtarja Diona Fona, përconte shumë pozitivitet dhe ngjyrat e ndezura që përdori në klip, të jepnin shumë ngrohtësi.

View this post on Instagram

Dashurise me ty ja nisa nisa aa 🌺 #bellavita

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Por në njërën nga skenat e klipit, atu ku shfaqet me atë fundin rozë dhe pjesën e sipërme crop-top dhe me flokët e gjata e ku dukej si një zanë, ajo e vuajti tërë ditën!

Nuk ndodh rrallë që gjërat të duken bukur e prapa tyre të fshihet një mund i madh…

“Xhirimet janë bërë në Shkodër. Ishte shumë nxehtë dhe nuk mund ta duroja. Këpucët me taka ishin shumë të këqija, po ma merrnin shpirtin. Por po mundohesha të mbaja pozitivitetin ndonëse kisha katër orë në atë skenë që sillesha vërdallë herë në një rrugë e herë në një tjetër në Shkodër”.

Ndiqeni të plotë intervistën e Dionës në NIN:

Artikuj të ngjashëm