Diona Fona solli verën me bashkëpunimin e ri (VIDEO)

By

Diona Fona ka publikuar bashkëpunimin me artistin e huaj, ZieZie.

Kënga quhet ‘Fire’ dhe është shumë verore.

Në klip, Diona duket shumë atraktive dhe ju duhet ta shihni gjithsesi.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm