Diona Fona e ‘turpshme’!

By

Së fundmi ka vizituar Amerikën e përtej oqeanit ka realizuar videoklipin e këngës së re me Artan Korenicën.

Diona Fona ka paralajmëruar projektin e radhës i punuar edhe ky nga RedBox Entertainment.

‘Shy’ ose thënë në shqip ‘e turpshme’ do të mbaj emrin kënga që pason ‘Shootah’ dhe Havera’.

Ky produksion muzikor do të publikohet këtë të mërkurë./Prive.al

 

COMING SOON ? @redboxent @artankorenica

A post shared by Diona Fona? (@dionafona) on

Artikuj të ngjashëm