Diona Fona bën krenare familjen: Kjo është arsyeja!

By

Këngëtarja e njohur Diona Fona sot ka një datë të rëndësishme kjo është diplomimi i saj. Artistja ka treguar shpeshherë se ka qenë duke përfunduar fakultetin e arteve me kryefjalë aktrimin dhe muzikën në Londër, sot ka diplomuar.

Kështu ka bërë të ditur babai i saj në një postim në llogarinë e tij në Instagram.

Faleminderit diona që na bërë te jemi kaq krenar me ty sot. Pas një rruge të gjatë e me shumë peripeti i’a dole si gjithmonë. Urime diplomimin edhe pse në rrethana të jashtëzakonshme, të duam pa fund suksese.

Diplomi i saj u bë në distancë pasiqë artistja gjatë kësaj kohe të pandemisë në Kosovë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm