Diona Fona: Arsyeja pse lashë Londrën për Prishtinën!

By

Për të rrëfyer datat e saj më të rëndësishme këtë herë ishte Diona Fona.

Ajo foli për fillimet e saj kur po publikonte këngë cover në kanalin e saj në Youtube, e deri tek lansimi i këngës së parë, “Havera”.

Me tej, ajo tregoi se pse vendosi të kthehej në Kosovë, nga Londra ku ajo jetonte dhe studionte.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm