Dikur të dashur, tani konkurrentë: Rozana Radi e MC Kresha në “Këngën Magjike”

By

Dikur të lidhur, të dashuruar dhe me këngë së bashku. “Jaba Daba Du” ishte kënga që e kishte konfirmuar dashurinë mes tyre, e cila përfundoi me ndarje.

Këngëtarja Rozana Radi dhe reperi MC Kresha, ishin në lidhje dikur dhe madje të deklaruar publikisht.

Image result for mc kresha rozana radi

Ndërsa këtë vit, dyshja vijnë në “Këngën Magjike” sigurisht të ndarë, por tani edhe si konkurrentë.

Prive ka zbuluar se Rozana Radi që në vitin 2016-të edhe e kishte fituar festivalin duke triumfuar bindshëm me pikë, vjen me një baladë dashurie në konkurrencë.

Kurse MC Kresha kësaj here garon në bashkëpunim me këngëtaren Filloreta Raçi, e ditëve në vazhdim pritet edhe paraqitja e tyre në emisionin e së dielës në TV Klan. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm