Diellza Kolgeci për herë të parë nënë dhe zgjedh të ketë një…

By

Prive dje dha lajmin se bukuroshja kosovare, ish Miss Kosova dhe njëra ndër gratë më të famshme, Diellza Kolgeci, po bëhet nënë.

Kolgeci e cila po e shijonpër herë të parë shtatzëninë, dëshiron që të bëhet nënë e një vajze.

Image result for diellza dhe aferdita

Është mikja e saj më e mirë, Afërdita Paçarada ajo që ka shkruar në profilin e vet në Facebook, duke thënë se ajo edi gjininë e bebes së Diellzës dhe se do e mbajë sekret deri në festën”baby shower”.

“Mezi po pres të më tregojë seështë vajzë”, ka thënë Diellza e cila e shpalosi publikisht dëshirën që fëmijaqë po pret të jetë një çikë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm