Diana Avdiu: Mos lindni fëmijë kur jeni të papërgjegjshëm

By

Ish Miss Kosova dhe një ndër modelet më të suksesshme shqiptare ka bërë një reagim për një ngjarje që ka parë në mediet sociale.

Në një video ku shihet një fëmijë duke rrahur fëmijën e porsalindur ka prekur Dianën e cila ka shkruar një mesazh në gjuhën angleze.

“Jam e nervozuar dhe e neveritur çfarë panë sytë e mi. Mos lindni fëmijë nëse nuk jeni të përgjegjshëm ose nëse nuk jeni gati për një hap të tillë” – janë disa nga fjalët që shoqërojnë postimin e Dianës në instagram.

diana postimi

Artikuj të ngjashëm