Dhuratën që Blendi Fevziu i bëri Bleonës, ajo nuk e ka larguar kurrë nga vetja!

By

Nëse nuk e keni ditur, mësojeni tani. Bleona Qereti dhe gazetari shqiptar Blendi Fevziu, janë miq shumë të mirë.

Ndonëse për vjet të tëra Bleona Qereti jeton në SHtetet e Bashkuara dhe nëpër duart e saj kalojnë dhurata të panumërta, këngëtarja e ka ruajtur me xhelozi një të tillë që ia kishte dhuruar Fevziu nëntë vjet më parë.

Bëhet fjalë për një varëse çelësash të markës së njohur Cartier, që Blendi ia ka bërë Bleoëns si dhuratë, e të cilën ajo e ka prezantuar me ndjekësit e saj në Instagram.

“Xhemla look! Kjo dhurata jote cartier është tek çelësat e mi për 9-të vjet. Të dua”, ka shkruar Bleona. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm