DHURATA GATI PËR BOMBËN E RADHËS?!

By

Këngëtarja Dhurata Dora në llogarinë e saj në instagram ka publikuar një fotografi në studion e
regjistrimit të zërit.
Ky postim është shoqëruar me mbishkrimin “Soon” që do të thotë që shumë shpejt do të dëgjojmë
projektin e radhës të këngëtares.
Bashkëpuntorët e këngës dhe klipit do të jenë të njëjtë meqenëse Dora është pjesë e kompanisë
MaxProduction./Prive.al

dhurata1

Artikuj të ngjashëm