DHURATA FESTON PËRVJETORIN E PARË TË LIDHJES!

By

Edhe pse shumë vonë e ka konfirmuar lidhjen e saj me Argjent Haradinaj, tashmë Dhurata Ahmetaj nuk e fsheh.

Tashmë mund të shohësh pothuajse çdo ditë fotografi të çiftit.

Para pak orësh Dhurata përmes instagramit ka uruar të dashurin e parë për një vjetorin e lidhjes.

“Dua që ta dish se ishe viti më i mirë i imi dhe të dua shumë. Urime përvjetori i parë të dyve” – ishte shkrimi që shoqëron fotografinë e publikuar nga Ahmetaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm