Dhurata Dora nis punën për këngën e re, këto janë detajet (VIDEO)

By

Pas “Çikat e mija” – këngë që u dëgjua shumë dhe arriti miliona klikime në youtube, Dhurata Dora ka nisur punën për projektin e rij, të parë për vitin 2019.

Këngëtarja aktualisht po qëndron në Tiranë për të punuar me labelin e saj – menaxhmentin Max, për të përfunduar këngën e cila pritet të publikohet së shpejti.

Gjatë vitit të kaluar, Dhurata ishte njëra prej artisteve më të kërkuara në koncerte pas projekteve të saj të cilat ishin jashtëzakonisht të suksesshme.

Videoja e mëposhtme ua jep detajet e projektit të ri të Dhuratës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm