Dhurata Dora kalon gjysmë milion shikimesh (Video)

By

Dhurata Dora vazhdon të kryesoj në YouTube për shikueshmëri. Pas ‘Roll’ me mbi 9 milionë klikimesh dhe ‘A bombi’ me mbi 15 milion, të njëjtin sukses po e shijon edhe me projektin e fundit.

‘Ti don’ është kthyer në një ndër refrenet e momentit që nga minutat e para të publikimit.

Në YouTube sot janë shënuar mbi 500 mijë shikime të videoklipit të ri të Dhurata Dorës, teksa përkrahje ka marrë edhe nga kolegët e saj./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm