Dhurata Dora dhe Soolking po festojnë për këtë sukses

By

Në këto kohëra shqetësuese më e mira që mund të bëjmë është të qëndrojmë të sigurt – këtë dhe të dëgjojmë muzikë të mirë, shembull si mega hiti i Dhuratës dhe Soolking, “Zemër”.

Sot dyshja artistike po festojnë për suksesin e radhës të këtij projekti.

Brenda 10 muajsh kënga ka arritur më shumë se 400 milionë klikime në platformën e Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm