Dhurata Dora dhe Noizy sjellin “Mi Amor”

By

Dhurata Dora dhe Noizy, ditë më parë paralajmëruan bashkëpunimin e tyre.

“Mi Amor”, titullohet kënga e cila tashmë është publikuar në platformën Youtube.

Teksti i këngës është shkruar nga vet artistët Dhurata dhe Noizy.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm