Dhurata Ahmetaj rikthehet me ‘A po vjen’ (VIDEO)

By

Pas një kohe shumë të gjatë larg ekraneve tona, Dhurata Ahmetaj u rikthye sot me projekt të ri.

Kënga quhet ‘A po vjen’ të cilën e ka realizuar Pluto. Tekstin dhe melodinë e bëri miku i saj, këngëtari i njohur, Yll Limani, ndërkaq klipin produksioni Imagine.

Dhurata për disa muaj nuk solli këngë të re edhe pse në rrjete sociale ka qenë goxha active me pastime të ndryshme.

Këngëtarja thuhej se ishte në një lidhje dashurie me Argjend Haradinaj, me të cilin u nda më pas.

Më poshtë ua sjellim projektin e saj të ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm