Dhurata Ahmetaj fillon punën për këngën e re: Ja me kë po bashkëpunon

By

“D” është produksioni i fundit muzikor që solli Dhurata Ahmetaj, që pasonte këngën e suksesshme ‘Gabim’.

Të dyja këto projekte muzikore kanë të njëjtët bashkëpuntorë, në videoklip Imagine Films teksa në pjesën muzikore studion Room6Audio.

Me të njëjtët bashkëpuntorë të dy spoteve të kaluara ka vendosur të punoj sërish. Në Instastory, Ahmetaj ka postuar imazhe në zyret e Imagine dhe Room6, për të treguar se puna për këngën e klipin e ri ka filluar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm