Dhoma e vajzës së Ledina Çelos qenka sikur e përrallave

By

Ledina Çelo prej më shumë se një dekade është zhvendosur nga Shqipëria në Gjermani dhe aty ka ndërtuar jetën e saj familjare. Ajo është e martuar me ish-boksierin Naim Kabashi dhe së bashku kanë dy fëmijë, Perianën dhe Erlisin.

Këngëtarja atje ka një shtëpi të bukur, por prisni sa të shihni dhomën e vajzës së saj.

Vogëlushes i është rregulluar dhoma sikur të ishte një pjesëz nga përrallat. Brenda dhomës ka gjëra vajzash, kukulla e flutura, ndërsa në mes qëndron një kolltuk në ngjyrë rozë që është tejet i lezetshëm.

Artikuj të ngjashëm