Dhe zyrtarisht bebja më e famshme shqiptare, vajza e Mozzik dhe Loredanës qindra mijëra ndjekës në Instagram

By

Në ditën e parë të lindjes, fotografitë e saja u bënë publike e edhe emri.

Madje prindërit e saj të famshëm, reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi, vajzës së tyre të parë Hanës i hapën edhe Instagram.

E vogëlushja është tani për tani bebja më e ndjekur shqiptare në Instagram. Çifti i njohur i janë bashkuar trendit të fundit të të famshmëve që u hapën llogari në Instagram fëmijëve të tyre.

Një gjë të tillë e kanë bërë Tuna, Teuta Krasniqi, Majlinda Zeka për djalin e saj me reperin Majk, mirëpo asnjë nga ta nuk ka ndjekës po aq sa ka Hana. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm