Dhe një epokë tjetër po na pret – këta janë vogëlushët e prindërve të famshëm që kanë fansat e tyre e mijëra ndjekës në Instagram

By

Trendi i fundit në mesin e figurave publike shqiptare, kryesisht ato nga showbizi, kanë krijuar llogari të posaçme për fëmijët e tyre në Instagram.

Këngëtarë e aktorë që kanë fëmijë, janë kujdesur që vogëlushët e tyre, të marrin vëmendje po aq sa ata.

Madje ka fëmijë të famshëm, që kanë me qindra e mijëra ndjekës në Instagram dhe cdo ditë, atyre iu mirëmbahet faqja nga prindërit.

Kampionia dhe bebja më e famshme në këtë mes është Hana Aliu, vajza e Mozzik dhe Loredanës!

View this post on Instagram

😧

A post shared by Hana (@hanaaliu) on

Tian – djali i Tunës dhe Patris Berishës e ka moti instagramin e tij.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by TianPatriSejdi (@tianpatrisberisha) on

Kaia Morina, simpatikja e Teuta Krasniqit dhe Adonis Morinës po ashtu ka llogarinë e saj në këtë rrjet social.

View this post on Instagram

Billy Bam Bam 🌝

A post shared by Kaia Krasniqi Morina (@kaia_k_morina) on

Eva Hamiti – vajza e Alaudin Hamitit na mahnit me fotografitë e saj prej një vajze super fashion dhe shumë bukuroshe njëkohësisht.

View this post on Instagram

On my way to Sagrada ….

A post shared by Eva (@evahamiti) on

Alayah e Fjolla Morinës po ashtu, sapo është bërë me Instagram.

Edhe vogëlushi i Adelina Tahirit po ashtu ka Instagram. Jonin e gjeni me këtë emër ….

Dhe zemërthyesi Roan, djali i reperit Majk ka llogarinë e tij në Instagram dhe madje goxha aktiv.

https://www.instagram.com/p/BsV6VncHjXM/

Artikuj të ngjashëm