Dhe Eni Koçi publikon foton super seksi nga pushimet me Gencin

By

E pamë duke shijuar aventurat që ofron një vend si Tajlanda, e pamë duke lozur me kafshët e lezetshme të xhunglës dhe tani ishte koha që Eni Koçi që shfaqej në elementin e saj.

Këngëtarja e cila gëzon hire fizike, ka pozuar pranë kamerës e veshur në një palë rroba banje të kuqe, dhe po duket tejet seksi.

View this post on Instagram

Nature's great masterpiece, an elephant…the only harmless great thing #babyelephants

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Ajo këtë fotografi e realizoi në Ishujt Phucet në Tajlandë të Azisë, ku po pushon bashkë me partnerin e saj Genc Prelvukajn.

Madje unazat e çiftit në duart e tyre, ngritën dyshime se dyshja janë martuar e atje kanë ikur për muajin e mjaltit.

E ishte pikërisht kjo kohë pushimesh, kur ata edhe publikuan fotografitë e përbashkëta, duke mos e fshehur më lidhjen e tyre nga publiku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm