Detaji që mbase ju ka ikur në klipin e ri të Florit, Getit e Brunos (VIDEO)

By

Flori, Geti dhe Bruno, dje publikuan bashkëpunimin e tyre me titull “Mori”.

Kënga e realizuar në Threedots, është e shoqëruar me videoklip të punuar nga Imagine, me lokacion në bibliotekën kombëtare në Prishtinë.

Të gjithë i patëm sytë nga treshja, mirëpo në klip nëse nuk e keni vërejtur, shihet edhe këngëtari Majk bashkë me Onatin, të cilët kanë qëndruar prapaskenës.

Të dy vërehen në fund të videoklipit duke kërcyer bashkë me Florin, Brunon e Getin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm