Detaji në pjatat e darkës që la pa fjalë të ftuarat VIP (VIDEO)

By

Se eventi i darkës private të organizuar në ‘Altar’ nga Valdrin Sahiti do të ishte tejet i veçantë dhe luksoz nuk kishte dilema.

Megjithatë, stafi i AnabelEvent duket se ka punuar për një ceremoni përtej pritshmërive të të pranishmeve.

Kjo për faktin se shumë prej tyre janë befasuar me t’u ulur në tavolinë kur kanë parë pjatat e personalizuara me fytyrën e secilës prej të pranishmeve.

Pjatat janë si dhuratë për femrat e ftuara në shpalosjen e koleksionit privat ‘La belle epoque’. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm