Detaji epik në foton e fundit të Efehan shkakton reagime në rrjet

By

Ish-Missi Almeda Abazi është treguar goxha aktive në rrjete sociale pas ardhjes në jetë të djalit. Ajo ka zgjedhur që këtë periudhë ta ndajë me publikun duke mos u kursyer në fotografi dhe copëza nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi të djalit të saj, Efehan me nënën.

 

View this post on Instagram

 

Nonaaaaaaaa😍🥰❤️ Efe’cik ve anneannesi ❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Mirëpo, një detaj ka qenë ai që ka marrë vëmendjen duke shkaktuar të qeshura.

Gishti i mesëm i Efehan është dalluar nga të tjerët teksa kjo është nënvizuar nga motra e Almedës, Ilda, që foton e nipit e ka interpretuar si një dedikim ‘për të gjithë urryesit’. Pr/ive.al

Artikuj të ngjashëm