Detajet e rikthimit të Tunës

By

Në rrjete sociale, këngëtarja Tuna Sejdi e ka paralajmëruar projektin e saj më të ri.

Pas një pauze relativisht të gjatë, diktuar nga statusi i nënës, kjo verë nuk do kalojë pa një projekt nga Tuna.

Rikthimi është i vertetë dhe do të ndodhë shumë shpejt.

Por cilat janë detajet mbi projektin? Çfarë tematike do ketë kënga e ku është xhiruar videoklipi?

Detajet ua sjell rubrika ‘E vërtetë, e pavërtetë’ në episodin përmbyllës të këtij sezoni të Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm