Detajet e projektit të ri të GASHI-t kanë një kuptim të veçantë për të

By

Këtë të premte Gashi do të lansojë një EP (një projekt muzikor që përmban më shumë se një këngë por që nuk cilësohet si album) të titulluar “Butterflies”.

Në kopertinën e këtij ‘albumi’, artisti plotësoi një dëshirë të kahershme – në planin e fotografisë është ai dhe nipi i tij me të cilin ka një lidhje shumë të ngushtë.

View this post on Instagram

“Butterflies” 4 song EP dropping Friday. 🦋

A post shared by GASHi (@gashi) on

Në anën tjetër, ai ka përgatitur edhe një videoklip për këngën “Butterflies”.

Mirëpo nuk ishte i përfshirë asnjë produksion e as ndonjë ekip i madh pas realizimit të videoklipit.

Prindërit e tij ishin ata që e xhiruan videoklipin ende të papublikuar të artistit vetëm me një iPhone.

Është pak të thuhet që fansat dhe ndjekësit e tij janë tejet të ekzaltuar për prurjet e reja muzikore të Gashit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm