Detaje të reja rreth këngës së Nora Istrefit në bashkëpunim me Mixey

By

Është zbuluar titulli dhe data e publikimit të bashkëpunimit mes Nora Istrefit dhe producentit të njohur, Mixey.

Kënga mbanë titullin “Asni gotë” dhe pritet të lansohet për publikun, të mërkurën e kësaj jave.

Lajmi u bë i ditur nga vetë artistët të cilët e postuan nga një fotografi në profilet e tyre në Instagram, duke shkruar: ‘coming soon”.

Kjo është kënga e tyre e parë që pritet të jetë një hit i padiskutueshëm./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjnN4PjF-54/?taken-by=_noraistrefi_

 

Artikuj të ngjashëm