Detaje të reja për bashkëpunimin e ardhshëm të Yll Limanit

By

Pas këngës “Kur t’kujtohet” Yll Limani është gati për një prurje të re muzikore dhe kësaj here me Cricket.

Këtë e zbuloi me anë të disa postimeve në Instagram, ku zbuloi edhe titullin e këngës që është “Ndoshta”.

Ndryshe, ky nuk është bashkëpunimi i parë i Yllit me Cricket pasi që ka publikuar edhe më parë, rikujtojmë këngën “Autumn” të cilën e ka lansuar vetëm në versionin audio.

Këngëtari nuk ka ndarë akoma detaje sa i përket datës dhe orës së publikimit të këngës së re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm