Detaje të reja nga projekti i ri i Kidës

By

Dje debutoi me ngjyrë të re të flokëve. Ata ishin shumë më të shkurtër dhe ngjyrë të verdhe, si nuancë bananeje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

E ky ndryshim erdhi sepse këngëtarja po finalizon edhe xhirimet për videoklipin e ri.

Pak ditë më parë ajo ndau një video ku dëgjuam pak nga kënga e re.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Ndërkaq sot ajo ndau edhe titullin e këngës e cila është “Drunk”, duke thënë se do të lansohet shumë më shpejt se që po presim.

Kida të gjithë kemi sytë në ty! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm