Detaje të reja – këta këngëtarë do këndojnë në dasmën e Bleros dhe Afronës

By

Kanë mbetur edhe pak muaj deri te dita e madhe për çiftin Blerim Muharremi dhe Afrona Dika.

Dyshja pritet të martohen me 21 Shtator, tek Rëna e Hedhur në afërsi të Shëngjinit në Shqipëri. E një dasmë si kjo, do ketë shumë të ftuar të famshëm dhe pa dyshim, do i ngjajë një koncerti të madh.

Çifti kanë ftuar më shumë se 600 persona, ndërsa tani Blero, e ka bërë publike listën e kolegëve të tij, që do i këndojnë në dasmë.

“Sa për informacion, në dasmën tonë do të këndojnë Sabri Fejzullahu, Ramadan Krasniqi dhe Shkurte Gashi”, ka shkruar Blero, duke thënë se vetëm donte që t’i informonte saktë ndjekësit e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm