Detaje nga Jamaica: Era Istrefi xhiron klipin e ri dhe…

By

Ditë më parë, Prive raportoi se Era Istrefi do të udhëtojë drejt Jamaicas për ta xhiruar klipin e ri për këngën ‘Prisoner’ e cila u publikua vetëm pak ditë më parë.

Këngëtarja tashmë gjendet atje dhe tha se është shumë e emocionuar për shkak se nesër nisin xhirimet.

Ajo postoi disa fotografi në instastory për ta dokumentuar qëndrimin e saj në Jamaica.

Në anën tjetër, sot nis Kampionati Botëror në Rusi, e himnin e këtij kampionati e këndon Era bashkë me Will Smith e Nicki Jam./Prive.al

Artikuj të ngjashëm