Dështon intervista e Lady Gaga live tek Jimmy Fallon

By

Jimmy Fallon aktualisht po e mban emisionin nga shtëpia dhe të mërkurën kishte menduar ta ndaj një lajm të madh me Lady Gagën.

Kjo e fundi u bë pjesë e emisionit shumë shkurt, duke deklaruar se nuk mund të flas tani në emision dhe se duhet ta ndërpres, por i premtoj se do të jetë në “facetime” të premten.

Prandaj pritet që nesër Lady Gaga të jap një lajm të madh në program, por sipas informacioneve duket se është e lidhur me pandeminë Covid-19./Prive.al

Artikuj të ngjashëm