Dështon dueti mes Fjolla Morinës dhe Ingrit Gjonit, ja pse

By

Bashkëpunimi mes Fjolla Morinës dhe Ingrit Gjonit, mbeti diçka e shkuar.

Kënga e tyre e cila ishte pothuajse gati, ka dështuar dhe nuk do të publikohet.

Të gjitha zgjedhjet për klipin, nga veshja e deri tek detaji më i vogël, kanë mbetur pa u shfrytëzuar.

Detaje të tjera ju sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm