Dëshmia më e mirë! Albërie Hadërgjonaj tregon se si shtesat ia dëmtuan flokët

By

Është tejet në trend që flokët natyrale të zgjatohen me fije artificiale të cilat kanë metoda të ndryshme se si vihen, ndërsa njëra nga këto metoda është me silikon.

Dhe çdo trup i huaj në trupin tënd, nuk kalon pa pasoja! Kjo i ndodhi këngëtares së famshme Albërie Hadërgjonajt, të cilës flokët e saj natyrale i janë këputur nga përdorimi i të ashtuquajturave hair extention.

Këngëtarja Hadërgjonaj, është detyruar t’i presë flokët e saja krejt shkurt në mënyrë që t’i mbajë të shëndetshme, pasi flokët iu këputën.

“Sapo hoqa extensions dhe me shume se gjysma e flokëve janë këputur. Si mendoni ju,me mire flokë te gjata apo te shkurtra? Flokët i kisha ven ne nji nder sallonet me te mira ne Los Angeles”, ka shkruar këngëtarja, e cila tani ka një stil francez të flokëve, duke i prerë krejt shkurt deri tek veshët.

Artikuj të ngjashëm