‘Deri në frymën e fundit’, Graniti mbështet Fifin më një premtim publik

By

Granit Cana po vazhdon ta shikojë Big Brother VIP, edhe pas daljes së tij pak javë më parë.

Mesa duket, Fifi është arsyeja që Graniti të qëndroj para ekranit, madje pati një premtim publik.

Reagimi i tij vjen pas natës së mbrëmshme kur Fifi u alivanos pasi debatoi me opinionisten, dhe më pas kërkoi të largohej nga shtëpia.

Gjithsesi, Fifi iu kthye mendja dhe po vazhdon lojën për çmimin e madh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm