Demi Lovato doli nga rehabilitimi, për herë të parë fotografohet duket pirë kafe në qytet

By

Ka shumë arsye për të festuar jashtë shtëpisë, pasi që ka arritur të qëndrojë esëll për 90 ditë, duke e rikthyer jetën në duart e veta pas një overdoze që u bë tejet dramatike dhe mediatike.

Dhe duket se Demi Lovato i ka gjetur vetes një djalosh të pashëm për t’i ndihmuar asaj të rikthehet në normalitet pasi që më në fund doli nga spitali rehabilitues.

Support: The Sober singer held hands with clothing designer, Henry Levy, 27, as they shared a healthy sushi supper at Matsuhisa restaurant in Beverly Hills

Të shtunën ajo është fotografuar për herë të parë që kur ka dalë nga rehabilitimi, ku është trajtuar nga drogat për më shumë se tre muaj.

Fotografitë e këngëtares i ka siguruar revizta amerikane TMZ, ndërsa ajo shihet nën shoqërinë e mikuyt të saj Henry Levy, i cili po ashtu dikur kishte probleme me alkool e drogë, ndërsa tani ata po e ndihmojnë njëri tjetrin që të kthjellen. /Prive.al

Back to normal life: Demi Lovato drives off with handsome friend Henry Levy as she settles back into life after leaving rehab on Saturday

Artikuj të ngjashëm