Del videoja e parë nga dasma sekrete e prezantueses së njohur (VIDEO)

By

Fiori Dardha, është njëra prej gazetareve më të njohura në Shqipëri e cila karrierën e saj e nisi shumë vite më parë në sferën e gazetarisë së showbizit.

E tashmë, si një prezantuese e njohur edhe vetë ka filluar të shndërrohet në prodhuese të lajmit.

Siç njoftoi Prive.al pak kohë më parë, Fiori realizoi ëndrrën e saj të organizimit të një ceremonie të dasmës përkundër se ajo ka kohë që bashkëjeton me të dashurin me të cilin gëzon edhe një djalë.

E nga ky event sekret tashmë ka dalur edhe videoja e parë të cilën natyrisht e publikoi vetë Fiori e cila e cilësoi veten si një nuse me dy dhëndurrë duke i’u referuar bashkëshortit dhe djalit. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm